Rezervácia

O nás

„Kladieme dôraz na osobný prístup, lebo nám záleží na tom,
aby ste sa u nás cítili dobre.“

Milí návštevníci,

vitajte na našej stránke.

Sme bratia Jaroslav a Jozef Vevericovci a VEVERICA ŠPORT je našou rodinnou firmou, ktorú sme založili v roku 1999.

Demänovská Dolina je naším domovom, poznáme v nej každý kút a lyžovať sme sa naučili skôr ako chodiť. Sme radi, že sa môžme podieľať na tom, aké zážitky si odnesiete z nášho krásneho kraja. Spolu robíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili ako doma, prežili tu v Jasnej príjemné chvíle a radi sa sem vracali.

Naša práca je zároveň aj naším koníčkom, a preto vaše želania plníme s priateľským úsmevom. Všetci naši spolupracovníci sú nadšencami pre svoju prácu - vášniví lyžiari, turisti a milovníci tatranskej prírody. Pre našich klientov chceme zabezpečiť komplexné služby, preto okrem ubytovania u nás nájdete aj požičovňu a servis lyžiarskej a snowboardovej výstroje a naši profesionálni inštruktori vás i vaše ratolesti s radosťou naučia lyžovať i jazdiť na snowboarde. Okrem toho v obchode so športovým tovarom nájdete kompletné vybavenie na lyžovačku vrátane lyžiarskej výstroje a oblečenia, a počas celého roka si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky suvenírov.

Veríme, že kvalitné služby, príjemné ubytovanie i milý a odborný personál sú dobrým predpokladom pre váš skvelý pobyt na Liptove.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Jaro a Jozef

O nás

Lyžiarska škola Veverica

Individuálne aj skupinové lekcie pre deti aj dospelých s profesionálnymi inštruktormi. Pre odvážnych ponúkame lekcie freeridovej školy v jedinom stredisku s oficiálnymi freeridovými zónami v strednej Európe.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadača. Viac informácií