Rezervácia

Zážitky

Zážitky

Tarzánia Liptov

Tarzania Jasná

tarzánia Jasná je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške na stromoch.

Viac
Rafitng

Rafting

Adrenalinový zážitok pre milovníkov divokej vody. Na výber máte niekoľko riek, na ktorých môžete raftovať.

Viac
Paraglading

Paraglading

Paragliding, čistý a jednoduchý, prenikavý a slobodný. Túžbu po adrenalíne a dobrodružstve postupne doplnili rozvaha, rešpekt a skúsenosť.

Viac
Drakopark Chopok

Drakopark Chopok

Lesným strážcom chrániacim poklady celej Demänovskej doliny je milý kamarátsky DRAK DEMIÁN. Pripravte sa na putovanie po Demiánových stopách.

Viac
Maxiland summer park

Maxiland summer park

Príďte si užiť kopec zábavy do Maxiland Summer parku na Bielej Púti. V Maxiland summer parku nájdete atraktívny aquazorbing, 4 platformovú trampolínu, skákací hrad a detský kolotoč.

Viac
Horská dráha

Horské dráhy

V Jasnej máte možnosť zjazdu na káre s prevýšením až 662 metrov a zároveň máte možnosť si uživať panoramatický výhľad na prekrásny Liptov.

Viac
Bobová dráha Žiarce

Bobová draha Fun par Žiarce

Ak ste priaz­nivcami adre­na­lí­nového športu, potom sa vaša dovo­lenka na Liptove, nemôže zaobísť bez návštevy horskej bobovej dráhy vo FUN PARK Žiarce.

Viac
Horolezectvo

Horolezectvo

Horolezecká škola je určená pre všetkých, ktorí chcú s týmto krásnym športom začať, alebo ho aspoň vyskúšať.

Viac
Hurricane facotry

Hurricane factory

Splň si svoj sen o lietaní! Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metra a výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h.

Viac
Zoo kontakt

Zoo Kontakt

Jedinečná ZOO KONTAKT na Slovensku je miestom, kde sa návštevníci zoznámia so svetom zvierat úplne zblízka.

Viac

Lyžiarska škola Veverica

Individuálne aj skupinové lekcie pre deti aj dospelých s profesionálnymi inštruktormi. Pre odvážnych ponúkame lekcie freeridovej školy v jedinom stredisku s oficiálnymi freeridovými zónami v strednej Európe.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadača. Viac informácií