Rezervácia

Nové Apartmány biela púť

2.00

Apartmán sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť. Ak trávite dovolenku s rodinou alebo partiou , určite oceníte obývačku s jedálenským kútom, kde je dostatok priestoru pre spoločné stolovanie i  večerné posedenie. V plne vybavenej kuchyni je po ruke všetko potrebné na prípravu jedál pre celú rodinu. Vďaka stojanu na lyže a elektrickým sušičom lyžiarok priamo v chodbe apartmánu máte o svoju lyžiarsku výbavu kvalitne postarané.

Ďalšie recenzie nájdete na našom facebooku

Apartmán sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť. Ak trávite dovolenku s rodinou alebo partiou,  určite oceníte obývačku s jedálenským kútom, kde je dostatok priestoru pre spoločné stolovanie i večerné posedenie. V plne vybavenej kuchyni  je po ruke všetko potrebné na prípravu jedál pre celú rodinu. Vďaka stojanu na lyže a elektrickým sušičom lyžiarok priamo v chodbe apartmánu máte o svoju lyžiarsku výbavu kvalitne postarané.

Ďalšie recenzie nájdete na našom facebooku

Lyžiarska škola Veverica

Individuálne aj skupinové lekcie pre deti aj dospelých s profesionálnymi inštruktormi. Pre odvážnych ponúkame lekcie freeridovej školy v jedinom stredisku s oficiálnymi freeridovými zónami v strednej Európe.

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadača. Viac informácií