Rezervácia

Ubytovanie

priamo na zjazdovke

Z papúč rovno do lyžiarok

Nachádzame sa priamo v centre lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok - Nízke Tatry - Demänovská Dolina v nadmorskej výške cca 1100 m, v bezprostrednej blízkosti zjazdovky a 4-sedačkovej lanovky Jasná - Biela Púť.

Apartmány Jasná a Apartmány Biela Púť sa nachádzajú v dvoch budovách stojacich oproti sebe cez cestu vedľa zjazdovky Biela Púť.

V apartmánových domoch sa nenachádza recepcia, preto nám, prosím, zavolajte pred príchodom, aby sme Vás mohli osobne privítať a všetko potrebné vysvetliť.
Urobíme všetko preto, aby ste sa u nás cítíli ako doma a vychutnali si príjemné chvíle.

Všetky štúdia a apartmány sú vybavené kúpeľňou, kuchynským kútom, TV/SAT a Wifi. Vyberte si podľa svojich potrieb, čo vám vyhovuje najviac.

Hostí, ktorí sa k nám vracajú, odmeňujeme 15% vernostnou zľavou.

Navštívte náš VEVERICA SPORT SHOP a využite 20% zľavu na požičovňu a servis, ktorá platí pre našich ubytovaných hostí. Okrem toho vám ponúkame aj služby lyžiarskej školy, servis lyží a snowboardov, športový tovar i suveníry.

Akcia 7 nocí za cenu 6

Apartmány jasná

Studio apartment  (3 + 0) No. 11A, 11B 3+0

Štúdiový apartmán
č. 11A, 11B

viac
DVOJSPÁLŇOVÝ APARTMÁN 4+2

DVOJSPÁLŇOVÝ APARTMÁN
č. 12

viac

Nové Apartmány biela púť

DVOJSPÁLŇOVÝ APARTMÁN 4+2

Dvojspálňový apartmán
č.2, č.6

viac
Trojspálňový apartmán č. 10, 11 6+2

TROJSPÁLŇOVÝ MEZONETOVÝ APARTMÁN
č. 10, 11

viac
Usko

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadača. Viac informácií